0

آموزش پیدا کردن IMEI آیفون | how to find imei iphone

اگر به هر دلیلی قصد دارید تا سریال گوشی خود را بدانید باید گفت که راه هایی برای یافتن آن وجود دارد. در ادامه روش های پیدا کردن IMEI گوشی های آیفون را برای شما قرار داده ایم. توجه داشته باشید اگر قصد داشته باشید تا سفارش آنلاک یا حذف آیکلود را ثبت کنید دانستن IMEI گوشی از ضروریات می باشد. با ما همراه باشید.

 

  • اگر گوشی شما فعال می باشد و می توانید شماره گیری کنید کافیست تا در قسمت شماره گیری, شماره #06#* را گرفته و دکمه Call را بفشارید. مشاهده می کنید که IMEI گوشی برای شما نمایش داده می شود. همانند تصویر زیر:

 

imei

 

  • اگر گوشی شما فعال بود و به بخش تنظیمات (Settings) گوشی خود دسترسی داشتید می توانید به مسیر زیر رفته و IMEI گوشی را مشاهده کنید. همانند تصویر زیر:

مسیر: Settings/General/About=>IMEI

 

imei

 

  • اگر گوشی شما اکتیو نباشد و به هر دلیلی امکان فعال شدن آن نیست ( یا لاک می باشد یا آیکلود فعال بوده و نیاز به اپل آیدی دارد). برای اینکه در این حالت به سریال گوشی خود دسترسی داشته باشید کافیست بدین ترتیب عمل کنید:
  1. گوشی آیفون یا تبلت آیپد خود را خاموش کنید.
  2. حالا دستگاه خود را روشن کنید.
  3. منتظر باشید تا دستگاه پس از لود شدن بوت شود. به طوری که آماده شروع کار شود.
  4. مشاهده می کنید روی تصویر کلمه Hello به زبان های مختلف برای شما نمایش داده می شود. در همین بخش بمانید
  5. در قسمت پایین سمت راست تصویر حرف انگلیسی “i” که به رنگ آبی می باشد را مشاهده می کنید. کافیست آن را بفشارید. بعد از فشردن i سریال گوشی برای شما نمایش داده می شود. همانند تصویر زیر:

 

imei

به من اطلاع بده !!! به محض فعالسازی سرویس، ما به شما اطلاع خواهیم داد پس لطفا یک ایمیل معتبر وارد کنید.
ایمیل تعداد ایمیل شما تحت هیچ عنوان به اشتراک گذاشته نمی شود.