0

تعیین اپراتور آیفون

تعیین اپراتور آیفون و سامسونگ

تعیین اپراتور آیفون یکی از مقدمات کار برای انجام آنلاک آیفون می باشد. به این ترتیب که شما می بایست IMEI گوشی را داشته باشید و با استفاده از IMEI که یک عدد 15 رقمی می باشد اپراتور مورد نظر برای گوشی آیفون یا سامسونگ مورد نظر را شناسایی کنید. توجه داشته باشید که همین انجام عملیات تعیین اپراتور آیفون یا سامسونگ به شما نمی گوید که گوشی شما تحت یک اپراتور خاصی لاک شده است بدین معنی که وقتی یک IMEI بررسی می شود ممکن است که نتیجه بررسی این باشد که گوشی شما اصلا لاک نیست و در واقع آنلاک می باشد. زمانی که گوشی آنلاک باشد، اپراتوری را برای شما نمایش نمی دهد. پس به این نکته توجه داشته باشید، فقط زمانی اپراتور مشخص می شود که گوشی لاک باشد.

 

برای ثبت سفارش تعیین اپراتور آیفون و استعلام مک آدرس ( شناسایی Mac Address ) یا استعلام های دیگر می توانید از فرم زیر استفاده کنید و سفارش خود را ثبت کنید. توجه داشته باشید که اطلاعات مورد نظر مربوط به نام، ایمیل، شماره تماس و IMEI را به دقت وارد کنید که سفارش شما با موفقیت 100 درصدی انجام شود. همچنین عینا همین فرم در صفحه اصلی سایت نیز موجود می باشد و هیچ فرقی با هم ندارند.

فرم تعیین اپراتور آیفون و مک آدرس آیفون ( شناسایی Mac Address ) و سامسونگ

استعلام اپراتور

 

زمانی که سفارش را با موفقیت ثبت کردید، سیستم به شما یک کد پیگیری می دهد. این کد پیگیری را حتما ذخیره کنید چرا که برای مشاهده استعلام به این کد نیاز دارید. پس از اینکه سفارش شما انجام شد، از طریق سایت آنلاک فست برای شما پیامکی ارسال می شود با این مضمون که نتیجه استعلام با کد …… انجام شد. در این موقع می توانید وارد سایت شوید و از بخش پیگیری سفارش تعیین اپراتور ، نتیجه را مشاهده کنید (بخش پیگیری سفارش هم در صفحه اصلی موجود است هم از طریق فرم زیر امکان پذیر است).

 

پیگیری سفارش های تعیین اپراتور

به من اطلاع بده !!! به محض فعالسازی سرویس، ما به شما اطلاع خواهیم داد پس لطفا یک ایمیل معتبر وارد کنید.
ایمیل تعداد ایمیل شما تحت هیچ عنوان به اشتراک گذاشته نمی شود.