0

شرایط و قوانین

توجه1: شنبه و یکشنبه روزهای کاری محسوب نمی شوند.

توجه مهم:اگر در هر شرایطی در بازه زمانی تعیین شده کار انجام نشد و سرور به مشکل خورد 15 روز کاری نیاز است تا وضعیت سفارش شما پیگیری و انجام شود (شرایطی است که سرور برای ما قرار داده و ما زود تر از این موعد نمی توانیم سفارشات را لغو کنیم) و سفارش دهنده امکان درخواست کنسلی و درخواست وجه نمی تواند داشته باشد. در نهایت پس از گذشت بازه زمانی اعلام شده و 15 روز کاری که به آن اضافه شد آنلاک شما انجام نشد درخواست استرداد وجه را داشته باشید. در صورت ثبت سفارش شما با علم به این قانون زودتر از زمان بندی که اعلام کردیم نمی توانید استرداد وجه کنید. پس لطفا تماس نگیرید و ما و وب سایت را تهدید به شکایت نکنید که به هیچ عنوان پذیرفته نمی باشد.

 

  • آنلاک ارائه شده توسط سایت ما کاملا رسمی و بدون جیلبریک و یا هر راه دیگری میباشد ، فقط کافی است دستگاه را در منو اکتویشن برده و با گذاشتن سیم کارت هر اپراتور از جمله  همراه اول، ایرانسل و … گوشی خود را اکتیو و استفاده نمایید.
  • مشتری گرامی حتما شماره تماس خود را صحیح وارد نمایید تا در صورت لزوم بتوان سریعا با شما تماس بگیریم.
  • برای انجام آنلاک میبایست پیشاپیش هزینه  ثبت شده در سایت را پرداخت کنید .
  • سایت هیچ گونه مسئولیتی در قبال کاهش و یا افزایش قیمت را قبول نخواهد کرد و با پرداخت شما سفارش شما با قیمت ذکر شده در آن روز انجام خواهد شد و اگر پس از ثبت سفارش هزینه سرویس افزایش داشته باشد سفارش شما ابتدا لغو و در صورت واریز مابتفاوت, سفارش شما مجدد ثبت می شود ( تغییر قیمت بر اساس میزان هر دلار میباشد ).
  • به هر دلیل ، اگر سریال IMEI موبایل و یا اپراتور را اشتباه ثبت و یا سفارش دهید مبلغ پرداخت شده به شما غیر قابل بازگشت خواهد بود.
  • به هر دلیل ، پس از اتمام سفارش و پرداخت امکان استرداد مبلغ نخواهد بود ( ولی برای اطمینان شما میتوانید به پشتیبانی تماس بگیرید ، ممکن است هنوز سفارش شما ارسال نشده باشد و بتوانیم مبلغ پرداخت شده را پس دهیم ).

 

دقت داشته باشید ، آنلاک شدن گوشی شما به صورت دائم بوده ولی با رعایت شرایط زیر:
  • گوشی شما تحت اپراتوری لاک میباشد ، اگر شما سیم کارت اپراتور اصلی را در کشور مربوطه مجددا استفاده نمایید و سپس سر ماه هزینه مکالمات و … را پرداخت نکنید اپراتور گوشی شما را دوباره لاک خواهد کرد
  • اگر گوشی شما آنلاک شود و سپس بعد از مدتی صاحب اصلی گوشی با مراجعه به اپراتور اعلام سرقت کند سریال گوشی را ، گوشی مجددا لاک خواهد شد ( گوشی های Iphone 4 معمولا این اتفاق دیگر براشون رخ نمیدهد)
به من اطلاع بده !!! به محض فعالسازی سرویس، ما به شما اطلاع خواهیم داد پس لطفا یک ایمیل معتبر وارد کنید.
ایمیل تعداد ایمیل شما تحت هیچ عنوان به اشتراک گذاشته نمی شود.