0

پنل اختصاصی آنلاک آیفون

مفتخریم تا قویترین پنل آنلاک آیفون و کلیه تلفن های همراه را برای شما کاربران عزیز معرفی کنیم. این پنل دارای امکانات فوق قوی برای انجام خدمات آنلاک آیفون و تلفن های همراه می باشد.

 

آنلاک فکتوری آیفون

 

راهنما:

– اگر دارای یک گوشی و یا دستگاه لاک ( شبکه قفل شده است) هستید و قصد دارید تا اون رو آنلاک کنید خیلی راحت می تونید سریال اون رو ثبت کنید و دستگاه خودتون رو آنلاک کنید. توجه داشته باشید که پنل آنلاک بیشتر برای همکاران مناسب می باشد. اگر شما صرفا یک کاربر هستید و قصد آنلاک یک دستگاه رو داریدکافیست از این روش استفاده کنید و ادامه مطلب رو ترجیحا جهت روند کار آنلاک نخونید بلکه ادامه مطلب رهنمای کار با پنل و توضیحات در مورد این پنل می باشد.

 

آنلاک سریع آسان و راحت

 

پنل آنلاک چیه و به چه دردی می خوره؟

  • اگر شما از همکاران هستید و روزانه، هفتگی و ماهانه خدمات آنلاک را برای مشتریان خود ارائه می دهید دیگر نیاز نیست که با مدیریت سایت در ارتباط باشید و تعیین اپراتور و استعلام هزینه و زمان با تاخیر انجام شود و همه این موارد رو می تونید با استفاده از این پنل آنلاک انجام بدید. با این کار شما به تمامی سرورهای آنلاک متصل می شوید و به تمامی اپراتورها و خدمات اون ها دسترسی خوهید داشت.

 

ثبت سفارش به چه شکلی صورت می گیره؟

  • شما ابتدا باید عضو سایت بشید (از اینجا). سپس وارد پنل آنلاک بشید (از اینجا). خودتون قیمت و زمان انجام کار رو استعلام می کنید (نیازی به تماس گرفتن با پشتیبان نیست). خودتون سریال رو متناسب با انتخاب سرویس ثبت می کنید. می تونید براحتی سفارشتون پیگیری کنید. بعد از اینکه گوشیتون آنلاک بشه یک ایمیل براتون میاد و بهتون اطلاع میده که کارتون انجام شد.

 

برای ثبت سفارش چی نیاز داریم؟

  • متناسب با هزینه سرویس آنلاک شما باید حساب کاربریتون رو شارژ کنید. ابتدا وجه مورد نظرتون رو از این طریق پرداخت می کنید (از اینجا) و کمتر از ۱۰ دقیقه شاهد افزایش موجودی حساب کاربری خود خواهید شد.

 

حساب کاربری قابل شارژ مجدد هست؟

  • بله، هر بار که تمایل داشته باشید می تونید موجودیتون رو افزایش بدید.

چگونگی محاسبه میزان شارژ: هر کردیت 3820 تومان می باشد.(این رقم با تغییر دلار متغیر می باشد) با توجه به نیاز خود از 50 کردیت به بالا می توانید پنل خودتون رو شارژ کنید.

 

ویژگی های این پنل:

– دارای پنل کاربری برای هر کاربر

– استعلام قیمت و زمان انجام کار توسط خود کاربر

– ثبت سفارش توسط خود کاربر

– شارژ حساب کاربری و انجام سفارش

 

دارای پنل برای همکاران

– دیگر نیاز نیست برای سفارشاتون با مدیریت سایت تماس بگیرید و قیمت بپرسید چرا که داخل پنلتون همه نیازاتون برطرف میشه.

همکاران عزیز کافیه تا با ما در تماس باشید تا حساب کاربریتون به حساب کاربری ویژه تبدیل بشه.

– قیمت ها برای پنل همکاران پایین تر می باشد.

در زیر می تونید چند تصویر از پنل آنلاک رو مشاهده کنید:

 

بخش لاگین: پس از ثبت نام کافیست تا به بخش ورود به پنل مراجعه کنید و وارد حساب کاربری خود شوید.

 

login-panel

 

بخش پیشخوان پنل: در اینقسمت شما وارد فضای پیشخوان می شوید و امکانات آن را مشاهده می کنید. بطور معمول شما با یک بخش کار خوهید داشت و اون هم ثبت سریال و استعلام قیمت و زمان می باشد.

 

dashboard panel

 

بخش ثبت سفارش: برای ثبت سفارش در ستون سمت چپ گزینه Place Order را انتخاب کنید و از گزینه های باز شده گزینه IMEI Service را کلیک کنید. در این لحظه وارد بخش اصلی و مشاهده سرویس ها خواهید شد.

 

place order

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید می توانید سرویس ها را مشاهده و هر کدام را که مورد انتخاب شما بود، کلیک کنید تا مشخصات کامل آن سرویس برای شما نمایش داده شود.

select

 

اگر هم تصمیم به ثبت یک سفارش داشتید، کافیه سرویس مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید. به توضیحات تمامی سرویس ها که در بخش بالای صفحه داده شده است دقت کنید. سپس سریالتون رو وارد کنید و در ادامه گزینه Place Order رو کلیک کنید. مشاهده می کنید که سفارش شما ثبت شده است.

 

  • توجه مهم: تعداد ارقام سریال بطور معمول باید 15 رقم باشد. زمانی که شما یک سریال را تایپ کنید وقتی رقم 14 را تایپ کنید رقم 15 توسط خود سیستم شناسایی می شود. پس توجه داشته باشید که رقم آخر ثبت شده توسط سیستم باید با رقم آخر شما یکسان باشد. اگر یک بود مشخص می شود که سریال درست است اگر نبود بدانید که سریال رو اشتباه تایپ کردید.

 

  • توجه مهم: اگر سریال 15 رقمی را از جایی کپی و به شاخه IMEI انتقال دهید د بعضی مواقع 14 رقم منتقل می شود و رقم 15 تشخیص داده نمی شود. برای این کار کافیست تا رقم 14 را پاک کنید و مجدد تایپ کنید.

 

submit

 

پس از ثبت سفارش یک ایمیل برای شما ارسال می شود جهت اینکه سفارش شما با مشخصات موجود ثبت شد. به مانند زیر:

 

order info

و در نهایت بعد از انجام موفق سفارش هم یک ایمیل دیگر برای شما ارسال می شود با این مضمون که کار شما انجام شد. به مانند تصویر زیر:

 

successfully

 

با ما همراه باشید…

به من اطلاع بده !!! به محض فعالسازی سرویس، ما به شما اطلاع خواهیم داد پس لطفا یک ایمیل معتبر وارد کنید.
ایمیل تعداد ایمیل شما تحت هیچ عنوان به اشتراک گذاشته نمی شود.