Welcome_to_Hamyarwp

به آنلاک فست خوش آمدید.

آنلاک فست یک وب سایت قدرتمند برای انجام خدمات آنلاک فکتوری می باشد که قادر است تمامی اپراتورهای قابل آنلاک در دنیا را با بهترین قیمت، کمترین زمان انجام دهد. با استفاده از آنلاک فست شما می توانید یک پنل اختصاصی برای آنلاک های خود داشته باشید و تمام کارهای خود جهت آنلاک را شخصا انجام دهید. آنلاک فست نماینده رسمی i-iPhone.ir می باشد و حدود 5 سال سابقه فعالیت را دارد. پس با خیال راحت از خدمات وبسایت ما استفاده کنید.

پنل همکاران
تفاوت بین گوشی های نرمال و بلک لیست چیست؟

شما اینجا هستید :

صفحه اصلی >>

اعلانات

>>
تفاوت بین گوشی های نرمال و بلک لیست چیست؟

تفاوت بین گوشی های نرمال و بلک لیست چیست؟

۹۵٫۰۶٫۰۷
آنلاک فست

مدیریت سایت

تفاوت بین گوشی های نرمال و بلک لیست چیست؟Reviewed by Mohammad Abedini on Aug 28Rating: 5.0تفاوت بین گوشی های نرمال و بلک لیست چیست؟ اگر از آن دسته از کاربران هستید که براتون سؤال هست نرمال و بلک لیست بودنی که در مورد گوشی های تلفن همراه بکار می رود به چه مفهومی می باشد کافیست این مطلب رو بخونید.

نرمال و بلک لیست بودن گوشی آیفون

اگر از آن دسته از کاربران هستید که براتون سؤال هست نرمال و بلک لیست بودنی که در مورد گوشی های تلفن همراه بکار می رود به چه مفهومی می باشد کافیست این مطلب رو بخونید. به طور کلی نرمال و بلک لیست بودن برای تلفن هایی می باشد که تحت یک اپراتور خاص خریداری شده باشد. بعنوان مثال گوشی آیفون تحت اپراتور AT&T امریکا. توضیحات کامل رو در ادامه مشاهده خواهید کرد. پس با ما همراه باشید.
نرمال و بلک لیست

توضیحات: حالت های نرمال و بلک لیست زمانی بوجود خواهند آمد که شما بعنوان یک خریدار تلفن همراهی که خریداری کرده اید تحت قرارداد یک شبکه مخابراتی باشد. مثال:

از فروشگاه های مجاز اپل در کشور امریکا یا هر کشور دیگری, تلفن همراهی را خریداری می کنید که وابسته به یک اپراتور می باشد. مثلا اپراتور Verizon, Sprint و یا هر اپراتور دیگری. شما بعنوان خریدار با شرکت مربوطه قراردادی را امضا خواهید کرد که متعهد می شوید حق اشتراک و مالیاتی را بعنوان ماهانه برای اون شرکت پرداخت داشته باشید. حالا در ادامه چه اتفاقی می افتد که نرمال بماند یا بلک لیست رو در دو بخش زیرتوضیح داده ایم.

 

وضعیت نرمال (Clean Status):


 

اگر این پرداخت ها و مالیات به موقع انجام شود و هیچ پرداختی معوق نشود در نتیجه تلفن همراه در حالت نرمال یا اصطلاحا Clean باقی خواهد ماند و این همان مفهوم نرمال و یا اصطلاحا Clean بودن می باشد.

 

وضعیت نرمال (Clean Status):


 

حال اگر به هر دلیلی این پرداخت ها به موقع انجام نشود و معوقات مالی داشته باشید و یا مالیات مربوط به قرارداد رو واریز نکرده باشد در نتیجه تلفن همراه به حالت بلک لیست (Blacklist) می رود و این همان مفهوم Blacklist بودن می باشد.

 

مدیریت سایت

هدف ما ارائه بهترین خدمات در عین حال با قیمت های مناسب و انجام کار در کمترین زمان ممکن می باشد. محمدرضا عابدینی هستم مدیریت سایت آنلاک فست.
نظرات کاربران (۰)
 

افزودن نظرمحدودیت زمانی این رمز به اتمام رسید. لطفا رفرش کنید و مقدار جدید را وارد کنید.

چرا ما؟

  • دارای سابقه بیش از 6 سال فعالیت در زمینه آیفون و اپل
  • دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت
  • امکان مراجعه حضوری به فروشگاه ما در پاساژ پایتخت
  • پشتیبانی عالی در بخش خدمات آنلاک فکتوری و فروش محصولات سایت بصورت شبانه روزی
  • راه های ارتباطی با فروشگاه آنلاک فکتوری آنلاک فست با مدیریت محمدرضا عابدینی

    Copyright 2016 Unlockfast Graphic | Coding | Seo by : UNLOCKFAST